Косметичне та глибоке полірування кузова

Зізнавайся, давав комусь свою ластівку покататись і цей хтось вирішив погладити бордюр? Чи може ти з кимось обмінявся подряпинами та лайливими словами у заторі? Ну було ж? Заспокійся, полірування кузова – ідеальне рішення.

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

8 100 грн - 2-3 дні

9 450 грн - 2-3 дні

10 800 грн - 2-3 дні

12 150 грн - 2-3 дні

Блискучий кузов

Навіть найменші подряпини можуть зіпсувати зовнішній вигляд машини. Камінь, що випадково прилетів з дороги, залишить слід не тільки на кузові, а і на твоєму серці. Ми вилікуємо обох! Не хвилюйся, глибоке полірування від Клін Авто прибирає будь-які потертості, найскладніші відколи та навіть «павутини».

Найважчі забруднення

Незважаючи на технічний стан машини, вона може втратити свою привабливість і сяйво. І лише через пил та частинки, які з’являються в повітрі при русі транспорту. Але проблемою автомобіліста можуть стати не тільки маленькі подряпини та потертості. Найжахливіше – це запустити «лікування» кузова, що приведе до корозії та важких забруднень. А ще і сонце стає перешкодою для ідеального кузова. Інфрачервоні промені впливають на лакофарбове покриття автомобіля і призводять до вигорання помітних зовнішніх пошкоджень. В Клін Авто ми допоможемо навіть з цим!

Назад в минуле

Пам’ятаєш ту мить, коли тільки забрав крихітку з салону? А яка вона була гарна, блискуча, ідеальна? Кажуть, неможливо повернути час назад? З нами це реально! Твоя машина буде сяяти наче нова, не відрізниш. Навіть друзі спитають, чи не тільки вчора ти забрав її з салону.

І ось ти бачиш її після полірування.. Оновлену, неначе жінка після салону краси. Сонячні промені так і виблискують на кузові. Ох, друже, вона знову тебе зачарує.

ПРИКЛАДИ РОБІТ