Кварцевий захист шкіряного салону

Те, що точно буде тобі в пригоді!

У тебе є діти? Улюблений пес? Або кохана, яка так полюбляє пити каву у твоєму шкіряному салоні? Друже, кварцовий захист це порятунок для твого салону та нервів.

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

5400 грн - 60 хв

6750 грн - 60 хв

8100 грн - 60 хв

9450 грн - 60 хв

Гідрофобний ефект

Завдяки гідрофобному ефекту твій салон завжди буде блискучим та свіжим. Ані вода, ані бруд не залишаться на поверхні. Більше ніяких плям та неприємних ароматів. Так, навіть від латте з вершками!

Твій шкіряний салон відтепер буде захищати особлива функція, що перешкоджає проникненню. Будь-яка рідина, сміття, жирна їжа чи навіть фарба не будуть впиватися у структуру та залишати жахливі плями. А після обробки видалити залишки можливо одним рухом.

Покриття від ультрафіолету

За роки подорожей поспіль авто приходить в жахливий стан. Ти часто залишаєш його під сонцем без накриття? Тож готуйся до втрати кольору та пошкодження якості шкіри. Яскраве сонце сушить шкіру – вона така ж чутлива, як у людини. А ультрафіолетові промені поступово руйнують захисний шар та пігменти фарби, приводячи її до швидкого зносу.

Лише правильний догляд за шкіряним салоном залишить машину в солідному вигляді як після покупки. Тут допоможе кварцове покриття. Воно захищає від сонячного випромінювання і робить салон стійким до ультрафіолету. Після обробки колір більше не буде вигорати під променями сонця.

Більший строк експлуатації

Бачиш, строк експлуатації салону моментально збільшився, і більше ніякого пошкодження шкіри авто. А зовнішній вигляд твоєї крихітки знову в дивовижному стані та не потребує постійної реставрації поверхні. 

ПРИКЛАДИ РОБІТ