Мийка та консервація двигуна

Коли щось тобі по-справжньому дороге, то ти піклуєшся не тільки про те, що зовні, а й те, що всередині. Твоя ластівка ще не раз скаже тобі “дякую” за турботу про її двигун. Як це? А от так!

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

2000 грн - 4-6 годин

2000 грн - 4-6 годин

2000 грн - 4-6 годин

2000 грн - 4-6 годин

Суха очистка

Капот – неначе обличчя твоєї крихітки, і потребує пильного догляду та постійної очистки. З цього почнеться процес сухої очистки. А далі зануримося до самого серця автомобіля – моторного відсіку. За допомогою методу сухої обробки всередині машини більше не буде бруду та зайвих елементів. 

Кожен автомобіль потребує постійної очистки як ззовні, так і зсередини, хоча часто цим нехтують. А чи знаєш ти, що забруднення під капотом також стають чинниками постійних несправностей? Уяви, що скупчення технічних рідин, постійного бруду від руху та дрібних елементів може призвести до перегріву мотора, а згодом, і виходу з ладу систем. До того ж тільки суха очистка допоможе видалити пил та бруд в місцях, до яких важко підібратися, але ми дістанемо все!

Ніякого бруду!

Впевнені, що ти піклуєшся, щоб зсередини твоя крихітка була така ж прекрасна як ззовні. Озброївшись найменшими щітками та пензликами, ми очистимо поверхні двигуна від бруду до ідеального стану.

Навісне обладнання забезпечує запуск та стабільну роботу двигуна, тому піклуватися про його чистоту та стан дуже важливо. Генератор, стартер, карбюратор, компресор — все це потребує стабільного догляду. Системи, що забезпечують комфорт керування та пересування, тільки при належному використанні і догляді прослужать якомога довше і не будуть постійно вимагати ремонту.

Очистка теплоізоляції

Пластикова кришка двигуна, хоча виглядає лише як елемент інтер’єра машини, також має важливу роль, тому потребує ретельного очищення. Всередині твоєї машини скуплюються різні речовини, хімікати та завжди підвищена температура. Кришка встановлена, щоб захистити дроти від перегріву, підвищити стійкість та уникнути просочування масла та інших рідин. ЇЇ очищення – важливий етап, бо саме там скупчуються залишки палива, рідини, що охолоджує, та бризки масел.    

До того ж пластикова кришка виконує функцію теплоізоляції, поглинаючи певну кількість тепла, що виходить під час роботи двигуна. Тим самим вона допомагає зменшити вплив на капот. Щоб уникнути проблем з випалюванням фарби капота зсередини, треба підтримувати та проводити діагностику теплоізоляції.

Покриття консервантом

З метою захисту двигуна від зовнішніх подразників, корозії, конденсату і згодом дорогого ремонту ми покриємо всі поверхні двигуна консервантом. Ця процедура особливо важлива в зимовий період, адже вона дозволяє зберігати машину на вулиці. І проводка твоєї крихітки буде під повним захистом. Ми допоможемо уникнути окислення контактів і ремонту всієї електропроводки, а також проникнення конденсату, що може мати руйнівний вплив.

ПРИКЛАДИ РОБІТ