Озонування салону

Друже, давай на чистоту, твоя машина – твій власний райський острів спокою. Чи є місце бактеріям, вірусу та неприємному запаху? Сумніваємося. Озонування салону вирішує ці питання негайно!

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

500 грн - 1-3 години

500 грн - 1-3 години

500 грн - 1-3 години

500 грн - 1-3 години

Позбавлення від мікробів

Ти, мабуть, не замислювався, що навіть в чистому, як здається, салоні тисячі бактерій. Насамперед через кондиціонер в машину потрапляють бруд та пил. Навіть найновіші прилади не фільтрують повітря повністю. Віруси літають навколо тебе. Сидіння, килимки й особливо багажник – найсприятливіші місця для розвитку мікробів. Звісно, не всі вони небезпечні, але з’являються і ті, що можуть викликати алергію і навіть захворювання. Ми допоможемо ефективно вбити всю гидоту до однієї.

«Ні» неприємному запаху

Можливо, помітити грибок ти не в силі, а всі неприємні запахи одразу зіпсують настрій. Ніякі освіжувачі повітря не допоможуть! Але боротися з цим можливо і потрібно відразу. Озонування салону допоможе продезінфікувати повітря, усунути сморід, а також хімічні речовини, що можуть в ньому міститися.  Завдяки властивості озону розщеплювати воду на водень та кисень, його використовують і в боротьбі з бактеріями. Неприємний запах у твоєму автомобілі не просто замаскується, а й повністю зникне, а в салоні знову буде свіжість та чисте повітря.

Здоровий користувач

Клін Авто піклується і про твоє здоров’я. Тільки уяви скільки бактерій на твоєму кермі! Доторкаючись до поверхонь в автомобілі, ти залишаєш купу мікробів і переносиш їх. Але з цим неперевершено впорається озонування. Воно допоможе вбити кишкову паличку на 99%! Твоє оточення буде у повній безпеці. А отрутохімікати та пестициди? Не слід забувати і про них. Гарантуємо, що і це ми осилимо. Справимося на всі 95%. Шалені цифри!

ПРИКЛАДИ РОБІТ