Покриття кузова кварцевим захистом

Ми знаємо, що для тебе вона завжди неперевершена, але подряпини, іржа та застарілий бруд ще нікого не прикрашали. Щоб цього уникнути, у нас вже давно є послуга кварцевого захисту.

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

8100 - 2-3 дні

9450 - 2-3 дні

10800 - 2-3 дні

12150 - 2-3 дні

Прозоре нанокерамічне покриття

Скажемо «До побачення» бруду на кузові нашої крихітки! Тепер лакофарбова оболонка захищена від будь-яких попадань, адже ми вкриємо твоє авто прозорим шаром нанокерамічного покриття.  Великим плюсом буде те, що воно захистить не тільки від реагентів, а й від невеликих подряпин та барвників.

Основний компонент — діоксид кремнію, після потрапляння на поверхню машини утворює твердий шар прозорих монокристалів. Кварцове покриття добре прослужить тобі і не змиється під час клінінгу хімічними речовинами, дощу чи морозу.

Захист від хімії

На лакофарбовому покритті твоєї ластівки почали з’являтися плями чи сліди від мийного засобу? Тоді кварцовий захист потрібен тобі негайно, адже зовнішній стан машини під загрозою. Кварцовий захист врятує тебе від дорожньої та агресивної хімії, що використовують на мийках.

Іржа та сонячне випромінювання

Сонячні промені впливають на лакофарбове покриття автомобіля дуже згубно і призводять до помітних зовнішніх пошкоджень. І в цьому питанні також допомагає кварцове покриття. Захисний шар допоможе уникнути активного впливу інфрачервоного випромінювання, у наслідок чого зовнішній вигляд машини довше залишатиметься в ідеальному стані та зупинить появу вигорання, а також утворення іржі.

ПРИКЛАДИ РОБІТ