Полірування та захист фар бронеплівкою

Коли ти турбуєшся про своє авто, ти турбуєшся про свою безпеку. Тьмяні фари – це небезпечна гра з долею, особливо якщо ти часто подорожуєш вночі. Тому наша команда рекомендує робити полірування фар.

Записатися на послугу

Смарт

Седан

Універсал

Кросовер

3000 грн - 4 години

3000 грн - 4 години

3000 грн - 4 години

3000 грн - 4 години

Прозорість оптики                               

З часом навіть на машинах, що регулярно ремонтують, погіршується якість оптики. Звісно це пов’язано з постійним використанням, попаданням бруду на фари, але за наявності правильного догляду можливо відновити якість прозорості та покращити видимість. Полірування фар допоможе відновити захисний шар та збільшити світлопроникність. Процес очищення зовнішньої лінзи покращить видимість в темний час, поверне світлу фар початкову яскравість.

Світловий потік фар

Оптика – важлива частина транспортного процесу. Ближнє та дальнє світло гарантують безпеку всіх учасників дорожнього руху. Насамперед у водія і його авто. Тому до питання зносу фар та появи «розмитості» світла слід ставитися з обережністю. Полірування допоможе збільшити яскравість світлового потоку, який тьмяніє протягом використання. Ми вирішимо будь-які проблеми з оптикою вашого автомобіля, щоб пересуватися на дорогах було комфортно, легко та безпечно.

Ідеальний вигляд

Машина, що активно використовується на дорогах, рідко має ідеальні фари без подряпин та сколів. Зовнішня взаємодія робить досконало гладку поверхню шорсткою зі слідами від каміння, пилу, гравію чи сміття. Полірування прибере неглибокі подряпини і маленькі дефекти, а також зупинить процес їх збільшення, що могло привести до серйозного ремонту. Бронеплівка оптики допоможе більш спокійно та захищено відчувати себе на дорогах в будь-який час!

ПРИКЛАДИ РОБІТ