команда

Представляємо найкрутішу команду нашої детейлінг-студії, без якої Клін Авто не був би Клін Авто. Кожен із цих людей щодня робить величезний внесок у розвиток компанії і докладає всіх зусиль, щоб вона працювала як єдиний злагоджений організм.

Дмитро – адміністратор Клін Авто

Головна людина з виробництва, організації роботи наших майстрів та стажерів. Саме він зустрічає Вас, приймає машину, пригощає кавою та контролює всі процеси, щоб у вказаний дедлайн віддати Ваше авто у крутому стані. Він детально перевіряє роботу майстрів, контролює виконання ними всіх інструкцій, впроваджує тести нових форматів технологій та хімії, веде повну звітність щодо діяльності кожної людини на виробництві та загалом відповідає за продукт. Якщо у Вас виникли запитання чи побажання, Ви завжди можете звернутися до Дмитра у будні, і він Вам обов'язково допоможе. Звертаємо увагу, що у вихідні він відпочиває, і на зміні працює адміністратор вихідного дня.

Роман – старший майстер

Людина, яку Ви часто бачите в наших історіях з торнадором або чорною маскою. Майстер, який займається детейлінгом кузова та інтер'єру. Ромчик – душа Клін Авто, який своїми руками творить усі справи та робить вітри. Його завдання – якісно виконувати всі інструкції та дотримуватися всіх технологій. Рома не спілкується з клієнтами через високу завантаженість, але якщо Вам захочеться дізнатися про всі таємниці детейлінгу, Ви завжди зможете до нього звернутися. І повірте, він розповість Вам про те, про що не розповість жоден детейлер.

Василь – майстер полірування з 15-річним стажем

Наш окремий фахівець, який займається всіма полірувальними роботами, ЛКП кузова та автомобіля. Василь працює в цій сфері дуже довго і тому точно знає, яке покриття як краще полірувати, а яке взагалі не варто чіпати. Дуже цінуємо його професіоналізм і з упевненістю можемо сказати, що сотні машин були суперякісно відполіровані саме під його пильним оком.

Дмитро – менеджер по роботі з клієнтами

Ви часто можете чути його голос в історіях Клін Авто. Діма постійно на зв'язку, він завжди допоможе та підкаже, що як робити і не робити. Всі клієнти знають Діму, тому що саме його чудовий голос зустрічає їх у телефонних дзвінках та надає всі консультації. Крім того, наш Діма постійно зустрічається з різними партнерами, відкритий до прикольних колаборацій та стежить за нашим іміджем у мережі. Ви можете зустріти його на Чайці та отримати від нього подарунки при колабі з Audi Club або Mustang Club.

Руслан – засновник Клін Авто

Він 2 роки тому повірив у те, що можна створити компанію на паркінгу в Троїцькому і яка зможе системно розвиватися і працювати. Саме він розробив унікальні інструкції та технології для наших майстрів. Руслан має великий досвід управління як великими компаніями, так і різними стартапами. Він настільки любить детейлінг, що може говорити про нього годинами і зачарувати будь-якого стажера, партнера або потенційного франчайзі. Так, як любить свою справу Руслан, не любить її більше ніхто. Тому до Руслана можна приїхати на зустріч, випити з ним чашку какао, яке він так любить, і закохатися у детейлінг назавжди. Він допоможе Вам захотіти відкрити франшизу або працювати з нами в команді.

Олег – власник франшизи Клін Авто

Олег – людина, яку ви дуже рідко побачите у Клін Авто, але яка щодня думає про масштабування та розвиток нашої компанії. Він – тато франшизи Клін Авто, робить все, щоб компанія масштабувалася саме завдяки франчайзинговій галузі. За його плечима багато успішних кейсів щодо розвитку франчайзингових мереж як в Україні, так і в країнах СНД. Тому дуже скоро Ви зможете побачити наші франшизи, про відкриття кожної з яких ми старанно дбаємо і для яких розробляємо детальні інструкції – від пошуку приміщення до запуску та успішного функціонування мережі.

Валерія – співзасновник Клін Авто

Вона – наша запальничка. Дівчинка, яку ви можете зустріти в Клін Авто. Валерія працює як із відділом продажів, так і з виробництвом. Наш “операційний директор на зв'язку”, тому всі побажання, рекомендації, гнів та радість Ви можете писати їй у Telegram, і вона відповість Вам у режимі 24/7.

Анастасія – директор із маркетингу

Людина з багаторічним досвідом у роботі з івентами, рекламою та маркетингом, що стежить за брендом Клін Авто в інстаграмі, Google Maps, на сайті та в інших просторах. Саме Анастасія контролює, щоб розсилачі Клін Авто написали всім нашим потенційним клієнтам і партнерам по кілька разів так, щоб вони виставили негативні відгуки, ми на них відреагували, і про нас заговорила вся Україна.

Так-так, ми знаємо, що нас дуже багато, тому пристібайтеся – далі нас буде ще більше.
До речі, підписуйтесь на наш TikTok – там Ви дізнаєтесь про такі
речі, про які не можна писати на офіційному сайті.